Užijte si hraní her na Macu a zařízeních s iOS

 

Zeptejte se jakéhokoliv zapáleného hráče a dost možná se dozvíte, že opravdu plný zážitek ze hry si nemůžete odnést, aniž byste investovali do vysoce výkonného počítače – ideálně takového, který si sami sestavíte a upravíte. Jednou z mnoha úžasných vlastností světa počítačových her je ale to, že se jedná o jeden z nejvšestrannějších koníčků, jaký si může vyzkoušet úplně kdokoliv. Můžete se ponořit do komplexního světa 3D grafiky v Metal Gear Solid V: ThePhantomPain z pohodlí obývacího pokoje nebo můžete zkusit štěstí na hracích automatech v Old Havana Casinu ze svého iPhonu cestou metrem do práce. Váš zážitek ze hry koneckonců závisí na vašem osobním založení a vašich zájmech a ne nutně na platformě, kterou při tom použijete.

 

Hraní her na Macu a zařízeních s iOS

 

Jedna z velkých debat mezi gamery se točí kolem toho, zda je PC (resp. Windows) na hraní her lepší než Mac nebo zda je to naopak. Každý operační systém má své plusy a minusy. Záleží tedy na osobních preferencích každého jednotlivce a tato otázka možná nikdy nebude zodpovězena. Někdo tedy bude tvrdit: Ano, na zařízení s iOS nebo na Macu si můžete hraní her užít. Chcete důkaz? Uvádíme několik důvodů, proč je hraní her na zařízení s iOS nebo na Macu více než přijatelné:

 

Možná už takové zařízení vlastníte: Někteří hráči vlastní několik hracích platforem od konzolí až po speciálně upravené počítače. Řadě nadšenců to sice přinese širší možnosti a určité schopnosti ve hře, ale může to být také značná investice. Naopak zařízení s iOS a Macy jsou sympatické v tom, že je značná pravděpodobnost, že už takové zařízení máte. Apple má věrné zákazníky a téměř 60 % amerických domácností[DA1]  vlastní alespoň jedno zařízení s iOS nebo Mac. Pokud už vlastníte zařízení s iOS nebo Mac, nikde není psáno, že musíte jít a koupit si samostatné zařízení jen na hraní her. A co je ještě lepší? Své zařízení už umíte používat, takže se můžete hned pustit do hraní her a nemusíte se nejdřív seznamovat s novým operačním systémem.

 

Podobné možnosti: Operační systémy od Applu jsou známy svým vyšším výkonem, jsou odolnější vůči virům a jsou ve srovnání s PC celkově stabilnější. Uživatelé Applu tak mají víc času na zážitek ze hry, místo aby se zabývali telefonováním na podporu a čekali na opravu nebo vyčištění zařízení odborníkem. Jednou nevýhodou, které fanoušci Applu čelí, je to, že nemohou nejnovější a nejlepší hry hrát okamžitě. Některé firmy je totiž pro uživatele Macu nevydávají ve stejnou dobu jako pro Windows. S programy jako Boot Camp ale hráči získávají to nejlepší z obou světů.

 

Hraní her online

 

Hraní her na osobním počítači z domova nebo na herní konzoli asi bude mít v srdci každého opravdového hráče navždy zvláštní místo. Hraní her online je ovšem nadále populární, zejména pak se zdánlivě nekonečnými možnostmi díky mobilním zařízením. Ještě lepší na tom je to, že stále víc herních portálů si uvědomuje potřebu a touhu hráčů hrát „za chodu“. Hrát svou oblíbenou hru odkudkoliv tak je dnes jednoduché.

 

Vezměte si například hazardní hry na internetu. Celá léta si hráči mohli online poker užít jen z domova. V dnešní době si naštěstí můžete vybrat hru a hrát i na cestách. Stačí se podívat na 10 nejlepších kasin na internetu na OCBB, kde si svůj herní portál vyberete. Není třeba prohledávat celý internet, abyste našli hry kompatibilní se zařízením s iOS nebo s Macem. Také si nemusíte dělat starosti se speciálními a drahými doplňky, díky nimž by váš zážitek ze hry byl lepší nebo měl vyšší tempo.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz