Vlastnosti sázení na CS: GO - typy a sázení pro začátečníky


Vzrušení sázejících a hráčů někdy hráčům brání ve výběru opravdu hodného projektu pro zábavu a zisk. Weby agregátorů kasin pomohou začátečníkovi rychle se orientovat. Takže https://csgame.cz/ vám dá příležitost vybrat si vynikající zařízení pro hazardní hry a poté můžete přejít na sázení. V takových případech jsou velmi časté uvítací bonus za registraci bez vkladu.

Nejoblíbenější turnaje CS: GO čekají na své prognostiky.

Soutěž Counter-Strike mezi týmy 5 proti 5 hráčům probíhá podle scénáře - útoku týmu teroristů za účelem umístění bomby, proti které stojí tým protiteroristů bránících základnu. Vítězství se uděluje týmu, který zničil všechny nepřátele. Délka hry je 16 kol.

Po 15. kole si týmy vyměnily strany. To znamená, že z teroristů se stanou protiteroristé. Pokud je po dvou třetinách skóre 15-15, pak je hra prodloužena o 2 třetiny ve 3 nebo 5 kolech. Seznam map může být navržen organizátory a diskutován účastníky, umístění ovlivňuje průběh a průběžné cíle hry.

O turnajích CS: GO

Counter-Strike vždy přitahoval zájem fanoušků esportů a účastnil se turnajů WCG, CPL, DreamHack, IEM a dalších. Po vydání hry CS: GO se však tato disciplína stala nejchytřejší, protože fanouškům kurzů esportů byly nabídnuty největší LAN turnaje s ohromující cenou, což ovlivnilo profesionalitu týmů a zábavu soutěží. A dnes, zdaleka nejsou hvězdné týmy soutěžící o 100 000 $, představte si prize money v prvním sledu.

Dnes nabízené typy turnajů CS: GO


Každý rok se nabízí nejméně 100 turnajů na nejvyšší a střední úrovni. Klasifikace soutěže je následující:

Nezletilí - soutěže nedostatečně hvězdných a zkušených týmů, úroveň soutěží je nízká a cenový fond je skromný. Turnaj lze chápat jako šanci pro tým nováčků, aby se prohlásil a měl za cíl soutěžit v turnajích s významnějšími prize money stovkami tisíc konvenčních jednotek.
Majors je super soutěž nejznámějších týmů, o účast v níž se musíte hlásit na menších turnajích a dostat pozvánku od organizátorů. Cenový fond soutěží v milionech dolarů uklidňuje sázející, kteří sledují živé vysílání. Hlavní turnaje jsou velkolepé, profesionální a úžasné. Akce se konají dvakrát ročně, častěji na podzim a v létě.
Vlastností téměř všech turnajů v eSportu je schopnost sledovat vývoj událostí v přímém přenosu. V tomto případě lze vidět nejen akce na hřišti, ale i samotné sportovce. Kybernetické sázky téměř všech sázkových kanceláří se během velkých turnajů dostanou na vrchol a jednoznačně převyšují počet a počet sázek v ostatních sekcích sázkové kanceláře.

Cyber ​​Olympus pro tým CS: GO - úspěšná účast na Major a vítězství v turnaji, stejně jako získání ceny Intel Grand Slam ve výši 1 milion $ ve zlatých prutech. Proč potřebujete vyhrávat na turnajích během sezóny - ESL, IEM, DreamHack atd. Seznam turnajů se každoročně aktualizuje.

Kancelář bookmakera může nabízet sázky na sponzorované soutěže. Kvalifikační kola, ligy atd.

Světově proslulé týmy však hrají pouze na LAN turnajích.

CS: GO sázení

Bookmakeři nabízejí tradiční výběr koeficientů pro CS GO:

Na hlavním výsledku - sázkové kanceláře zpravidla uvedou v řádku 1 nebo 2, možná - W1 nebo W2. Remíza je vždy indikována - X (ale výsledek je extrémně vzácný, vítěz je téměř vždy odhalen). Můžete si vybrat své šance na výsledek již v předzápasu. Sázky jsou aktivní také během hry, při přímém vysílání.
Pod a nad - tyto součty jsou relevantní pro počet kol a karet.
Takže označení TB nebo TM - doporučujeme zvolit větší nebo menší počet odehraných kol. Nejlákavější a nejzajímavější koeficient TB 29,5 znamená, že se prognóza naplní, pokud týmy odehrají 30 kol za každou stranu (další kola se neberou v úvahu). K dispozici jsou také nabídky jednotlivých TM a TB.

Handicap (minus nebo plus). Častěji jsou nabízeny kurzy na zápas mezi oblíbenými a cizími. Například v zápase s formátem bo3 znamená handicap na favorita (-1,5), že favorit vyhraje na kartách - 2: 0.
Koho umí předpovídat Forum, bude se také zajímat o koeficient přesného skóre. Tato prognóza je vždy relevantní, protože očekávaný výsledek zápasu není pro profesionální sázející obtížné předvídat, protože počet karet je omezený.

Pro formát bo3 jsou relevantní hodnoty 2: 0 a 0: 2, nebo například 2: 1.

Menší sazby

Jsou nabízeny také sekundární, ne tak populární kurzy:

Vítězství v pistoli. Otevírá vyhlídky pro vítěznou stranu, protože finanční prostředky lze utratit za nákup silných zbraní.
Sudý a lichý - Celkem za karty a kola.
Týmové vítězství na jedné straně. Zajímavé je dát to po vyhodnocení map do života. Umístění může dát výhodu jednomu z týmů.

Hlavní rys sázení CS: GO

Esports je vždy živě streamován, takže je ziskové a bezpečné sázet během hry. Koneckonců, výsledek lze předvídat. Soutěže jsou velkolepé. Zároveň však platí, že pokud sázející sází před turnajem, je nutné kontrolovat složení týmů a studovat statistiky předchozích setkání. Pokud zkušenost ze sázení nestačí, je lepší sázet živě a je snazší sázet na hlavní výsledek. Pokud je jasně viditelný favorit a outsider.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz