Všechny pochybnosti týkající se sázení na Esport a jejich řešení

Po celém světě sázkové kanceláře přijímají eSports jako jednu z nových nabídek a snaží se tuto skutečnost co nejlépe využít. Přečtěte si náš článek o tom, jak sázet na eSports a jak začít hrát ještě dnes.

Vyberte si spolehlivého bookmakera

Ať už jste odborníkem na sázení nebo jen příležitostným sázkařem, zvažte návštěvu stránek s recenzemi sázkových kanceláří nebo kasin. Dělají tam analýzy desítek sázkových kanceláří, včetně analýzy krytých trhů, uvítacích bonusů a dalších propagačních akcí. Je důležité si uvědomit, že neexistuje žádný dokonalý bookmaker.

Mnoho sázkových kanceláří však funguje skvěle a měli byste si vybrat právě tu, která odpovídá vašim očekáváním.

Vytvořte si účet

Dalším krokem je otevření účtu u bookmakera, kterého jste si vybrali. Online sázkové kanceláře vyžadují, abyste se zaregistrovali, ale tento proces je bezplatný a nezabere mnoho času.

Jakmile je váš účet aktivní, pokračujte dále a vyhledejte si sekci, která se obvykle nazývá pokladna nebo nějak podobně. Tam můžete na svůj účet přidat skutečné peníze. Vyberte si preferovanou platební metodu – tu nejběžněji používanou naleznete zde https://topcasinoexpert.com/cz/paymentsystems/paypal/ - a peníze by měly být okamžitě k dispozici na vašem profilu. Od tohoto okamžiku je můžete použít k sázení.

Nezapomeňte využít výhod uvítacích bonusů. Tyto bonusy často zahrnují sázky zdarma nebo bonusové peníze, které můžete využít na vaše oblíbené hry. Před tím než začnete vaše dobrodružství ve světě sázek, pečlivě si přečtěte jejich pravidla a podmínky.

Různé typy sázek na Esports

V závislosti na vybraném bookmakerovi a hře, na kterou se rozhodnete vsázet, budou k dispozici různé typy sázkových možností. Pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti se sázením na eSport, můžete si vybrat z několika nejběžnějších variant:

  • Moneyline
  • Handicap
  • Totals
  • Futures

A nyní mi dovolte vám vysvětlit, co každý z těchto typů sázek znamená…

Moneyline

Moneyline je americká forma sázení na výhru. Vyberete si jednu hru mezi dvěma protihráči nebo soupeřícími týmy a zvolíte celkového vítěze. Pokud budete úspěšní v předpovídání, finanční prostředky na vašem účtu se navýší.

Kromě celkového vítěze můžete vsázet i na to, kdo vyhraje první mapu v CS: GO nebo v jakékoli části jakékoli jiné herní relace.

Handicap

Pokud chcete věci více zintenzivnit, můžete zvolit handicap nebo rozšířené sázky. V takovém případě bude výhoda na straně týmu, který má před zápasem menší šanci na výhru.

Nejjednodušší způsob, jak to lépe vysvětlit, je použít příklad fotbalové hry. Jeden z týmů je oblíbený, a proto je nabízen handicap, řekněme 1,5. Pokud si pro svou sázku vyberete tento tým, bude muset vyhrát o dva góly, abyste získali peníze.

Totals

Pokud jde o totals - součty, jedná se o typ sázky, ve které vsázíte na celkový počet něčeho (např. Počet bodů obou týmů dohromady ) a vsázíte, že toto číslo bude nad nebo pod číslem, které sázková kancelář předpovídá.

Futures

Sázky futures vám umožní předpovědět vítěze celého turnaje. Můžete použít nejnovější zprávy a další informace, které vám pomohou to správně předpovědět. Hráči mohou tyto sázky podávat v průběhu celé soutěže, ale šance nemusí být vždy stejné jako hned na začátku po vydání této sázky.

Esport hry, které sázkové kanceláře nabízejí nejčastěji

Jak jsme již řekli, především potřebujete najít spolehlivou sázkovou kancelář, která spojuje to nejlepší ze sázkových nabídek, abyste mohli sázet se zajímavými kurzy.

MOBA a STR jsou nejdůležitější žánry v eSportu, protože jsou to hry, které spojují největší komunitu hráčů.

Proto vás nepřekvapí, že budete moci sázet na hry League of Legends, Dota 2 a Starcraft. Toto trio nabízí jakýkoli vážený bookmaker. Counter-Strike je také velmi často nabízen v režimu Global Offensive. Některé weby dokonce nabízejí sázky na Hearthstone, Heroes of the Storm, Call of Duty a Overwatch.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz