Counter-Strike je oblíbenou videohrou i po mnoha letech

Counter-Strike byla lahůdka hned od počátků hry

Counter-Strike je stále jednou z nejoblíbenějších online streamingových her ve své kategorii, a to od prvního vydání této hry uplynulo již více jak deset let. Tak jako v online steamové hře Counter-Strike, na internetu můžete najít mnohé příležitosti hazardu. Hrát online ruletu je v dnešní době jednoduché díky mnoha online casinu, stačí k tomu přitom jen bezplatná registrace na vybrané platformě, která vám nejvíce vyhovuje.

Hra, která pochází z dílny další kultovní počítačové hry, Half-Life, si získala své oblíbence prakticky hned po jejím spuštění. O tom nasvědčují zejména mapy. Counter-Strike se hráčům líbil natolik, že prakticky ihned po jeho spuštění hráči zasílali na oficiální stránky své vlastní mapy, což dalo vzniknout dnešnímu fenoménu a širokému výběru map, které může hráč vyzkoušet v této online videohře, ve které hráči bojují proti terorismu v realistických podobách.

Counter-Strike vs. Global Offensive

Oblíbenost originální hry Counter-Strike, často označované zkratkou CS je nepopiratelná, a to také díky její oblíbenosti mezi hráči na platformě Steam, kde je originální hra stále mezi hrou s jednou z největších základen hráčů, zůstává tak v top dvacítce nejoblíbenějších her, ačkoliv byla vydaná původně koncem devadesátých let. O několik příček výš je nová verze této hry, označená jako Counter-Strike: Global Offensive, která zatím zůstává na druhém místě, s legendární hrou Dota 2 s největší herní komunitou na této platformě.

Hlavním rozdílem mezi původní oblíbenou verzí hry CS 1.6 a novou edicí Global Offensive je zejména technologie, která umožňuje hru s výrazněji hladším průběhem na počítačích o mnoha různých parametrech, ale změny jsou také uvnitř samotné hry, například v rámci misí s rukojmými, které se výrazně změnily oproti původní hře. Změny lze pozorovat také ve zbraních a herních módech, stejně tak jako v dostupných mapách. Díky hodnostem hráčů, které jsou nyní k dispozici, je možné hrát proti hráčů s podobným stylem hry, pokud jste tedy mistři CS, budete hrát s mistry samotnými.

Vytváření vlastních map pro hru

Developer hry Counter-Strike, Valve, jejichž developery je možné ve hře najít v podbě některých postav a dalších easter eggů, vyvinuly také editor Valve Hammer Editor, jednoduše označovaný jako Hammer. Jedná se o software, díky kterému si může mapu do CS vytvořit každý. Ačkoliv je to velmi jednoduché, komplexní a zajímavé mapy vám mohou zabrat až tři sta hodin práce. Základní pečlivé mapy pro hru zaberou zhruba dvacet hodin. Editor je hráčům dostupný přímo z prostředí platformy Steam. Ve čtyřech oknech můžete postupně utvářet levely a zároveň se dívat na 3D pohled mapy, tak jak ji uvidíte přímo ve hře. Aby pro vás byl ve Steamu k softwaru Hammer přístup je nutné si zakoupit hru od společnosti Valve, Hammer je poté součástí Source SDK.

Stále nové aktualizace

Counter-Strike: Global Offensive obdobím nových aktualizací pro Danger zónu, ale také další aspekty hry. Je možné již teď využít nových map, ale také nového systému obnovy zabitých nepřátel. Realistické boje jsou jedním z hlavních principů této hry, proto nejnovější patche obsahují například takové aspekty jako je nemožnost granátů proletět dveřmi nebo aktualizace pro informace ve feedu zabití, ten nyní disponuje informacemi o počtu hráčů zabitých využitím C4, a další podobné aktualizace nejen pro hru, ale také pro možnosti a uživatelské rozhraní.

Generování textur, nová pozadí, optimalizování způsobu řezání stínů a mnohé další aspekty hry jsou neustále vylepšovány pro všechny hráče a jejich hráčské zkušenosti.

Counter-Strike, ať již ve své původní podobě nebo novější podobě Global Offensive patří mezi jednu z nejoblíbenějších stříleček a videoher vůbec. Kromě těchto her je možné si užít také vedlejší vydání, například arkádovou verzi, která byla vydána specificky pro japonský region, ale také zombie verzi s dalšími mapami a funkcemi. Díky vytváření vlastních map máte neustále nové možnosti, jak si Counter-Strike užít dlouhé hodiny, v novém grafickém rozhraní Global Offensive nebo staré dobré kladice původní hry z počátku nového století.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz