Pravidla pro přidání serveru

Pokud dodržíte následující pravidla, nebude mít žádný problém s přidáním vašeho serveru do databáze webu NonSteam.cz.

  1. Server, který chcete umístit do datbáze serverů na webu NonSteam.cz, musí mít vlastní web, na kterém jdou snadno dohlednat kontaktní informace na majitele a administrátory.
  2. Název serveru musí obsahovat URL vašeho webu. Proč? Protože spousta „blogísků“ vydává cizí servery za své. (Pokud je adresa webu např. mujklan.tym.cz zak v názvu serveru uvádějte celou tuto adresu, pokud uvedete poze něco jako „-=Mujklan=- public“ tak to jednoznačnou identifikaci nestačí. Prostě mám web nonsteam.cz tak v názvu server bude např. „NonSteam.cz #1 Classic“ včetně toho cz.)
  3. Server před přidáním otestujeme, zda je online – servery, které neběží 24hodin denně se do databáze nedostanou.
  4. U serveru správně uvádějte herní mód (GunGame, DeathMatch, Classic, ...). Servery, u kterých nebude zadaný mód odpovídat skutečnosti nebudou do databáze zařazeny.
    Pokud vlastníte server s herním módem, který není v našem seznamu, přidejte jej do kolonky Fun.
  5. Vyhrazujeme si právo nepřidat server do databáze bez udání důvodu.
  6. Aby se váš server dostal do naší databázi ujistěte se, že jste přidali jeden s následujících odkazů na svou webovou stránku!

Nepište nám maily s otázkou „proč náš server nebyl přidán?“ a podobné. Na takové dotazy nebudeme odepisovat (většinou to bývá proto, že jste nedodrželi některé z pravidel).

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz.

1. Nefunkční web, server offline

Může se stát, že v době přidávání serverů je zrovna ten váš server offline nebo vám z nějakého důvodu nejede web. V takovém případě bude server vyřazen a vy ho v budoucnu budete muset poslat přes formulář znovu. Pokud ale provozujete server stylem „večer to na tři hoďky zapnu“, tak se ani nenamáhejte, server by měl běžet nepřetržitě 24/7.

2. V názvu serveru není odpovídající adresa webu

Ve spoustě případů tato adresa chybí úplně – to je ale problém těch, co si nepřečetli pravidla pro přidání serveru. Další z vás se dopouštějí té chyby, že v názvu webu mají doménu druhého řádu (mojedomena.cz), ale stránky mají umístěny na subdoméně (portal.mojedomena.cz) a takto to uvedou ve formuláři pro přidání serveru. Systém to vyhodnotí jako neshodu. Správně by tedy název serveru s webem portal.mojedomena.cz měl vypadat třeba takto:

GameHell #1 DeathMatch | portal.mojedomena.cz

Zvláštní kapitolu tvoří chytrolíní, co mají web na suboméně nějakého free hostingu a do názvu serveru si dají .eu doménu druhého řádu (superkiller.webzdarma.cz není superkiller.eu).

3. Špatně uvedený typ serveru

Server, u kterého je uveden chybně typ (úmyslně či neúmyslné) do databáze neprojde. Není v mých časových možnostech opravovat špatně zadané typy serverů ručně.

Snažím se obsáhnout co největší počet různých herních módů. Pokud vám nějaká kategorie chybí, rád ji doplním – nebubu ale zakládat sekci pro dva servery (v takovém případě doporučuji použít sekci „Fun“).

Partneri

Nepřehlédněte

24.3 2018 Dnes sme aktualizovali ceník tip nezabudníte si túto sekciu pozrieť.

15.3 2018 Dnes sme aktualizovali pravidlá nezabudnite si ich prečítať a dodržiavať ich!

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz

Counter Strike 1.6 download

Vyhledat server

Vyhledat server

Zajímavé odkazy:

Víte kolik se dá ušetřit na povinném ručení vašeho vozu? Zjistěte to v online kalkulačce povinného ručení a zajistěte si pojištění auta.Povinné ručení anonymně. Spočítejte si pojištění auta bez otravného telefonování.

Pixwords nápověda

Pixwords nápověda ke všem obrázkům. Nejrychlejší pixwords pomocník How to get loan?
Acne