Jak se stát úspěšným sportovním sázkařem

Sportovní sázky by neměly být vnímány jako rychle se měnící systém. Se správnými strategiemi a trpělivostí však existuje šance na spravedlivou návratnost vaší počáteční investice. Zde je pět kroků, které vám pomohou uspět ve sportovních sázkách:

Najděte podhodnocené týmy

Schopnost uspět dlouhodobě ve sportovním sázení je spojena s několika faktory. Klíčovým prvkem je vaše schopnost najít tzv. hodnotu v budoucích sportovních zápasech. To znamená, že hledáte zápasy, u kterých je vaše šance na výhru vysoká, a tyto příležitosti využijete. Jinými slovy, kontrolujete budoucí zápasy, a snažíte se najít podhodnocené sportovní týmy, které mají šanci vyhrát.

Správa vašich peněz tzv. money management

Schopnost řídit svůj cash-flow je velkou výzvou pro ty, kteří chtějí v této oblasti dosáhnout dlouhodobého úspěchu. Jednoduchá strategie, jak se vyhnout osobnímu bankrotu, je omezit svou maximální sázku na 1 zápas na maximum 1-2 % z vašeho celkového zůstatku na účtu u sázkové kanceláře. Použitím tohoto pravidla v praxi a rovněž sázením na podhodnocené sportovní týmy, máte možnost maximalizovat svůj příjem do budoucnosti.

Buďte trpěliví

Nechtějte věci uspěchat. Pokud budete trpěliví, můžete uspět, protože jako každý biznis, také sázení je běh na dlouhé tratě. Vaše sázky budou zpočátku znamenat také mnoho proher, budete mít špatné dni nebo týdny, kdy se vám nebude vůbec dařit. Pamatujte, vždy je důležité fungovat v souladu s vaší sázkovou strategií a za každou cenu se snažit vyhnout pokušení sázet velké procento peněz na jednu sázku, a doufat, že velký zisk zahojí všechny vaše dosavadní ztráty.

Sázejte jenom přes solidní sázkovou kancelář

Ne všichni bookmakeři jsou přátelští k úspěšnějším hráčům, takže je důležité najít ty, který po několika kolech váš účet nezavřou. Existuje však mnoho dobrých sázkových kanceláří, kde si můžete otevřít online konto,  například na webu Chance.cz. Tady je odkaz na Chance.cz registrace. Pokud si z jakéhokoliv důvodu chcete vybrat i jinou sázkovou společnost, budete si muset přečíst všechny dostupné webové stránky konkurence a zaregistrovat se u těch, kteří mají solidní pověst mezi hráči v Čechách a nabízejí sporty, které vás osobně zajímají.

Pozor na problémy s převody peněz

Dle našich informací, některé české banky, můžou dělat problémy s odmítnutím hypotéky těm lidem, kteří si pravidelne posílají peníze do stávkových společností. Pro takové případy raději doporučujeme udělat převody bez banky a využít při tom společnosti jako je Skrill. 

 

Sledujte jen skutečné odborníky

Mnoho lidí má potíže s identifikací nejlepších sázek a dává přednost použití jedné z mnoha služeb stránek které nabízejí za peníze tipy jak dopadnou budoucí zápasy. V některých případech mohou být tyto tipy velmi užitečné pro vaše sázení. Na internetu existuje mnoho solidních webů, které nabízejí sázkařům širokou škálu služeb a poradenství. Nejlepší je otestovat jejich služby zcela zdarma  na krátkou dobu, abyste zjistili skutečnou  úspěšnost jejich tipů, a to jěště předtím než investujete skutečné peníze do nabízeného poradenství.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz