Je snadnější stát se profesionálním sportovcem a nebo hráčem?

E-sporty jsou neustále na vzestupu a mnoho mladých volí kariéru progamera namísto profesionálního sportovce. Jaký je rozdíl mezi profesionálním hráčem a sportovcem?

Foto: Pixabay

Chcete být profesionálním hráčem? Zvolte si správnou hru!

Rozhodujete se, že se vydáte na dráhu profesionálního hráče, ale nevíte, jak na to? Důležitá je volba správné hry – vyberte si titul, který je populární, existují v něm štědře dotované ligy a turnaje. Od toho se také bude odvíjet i váš případný plat. Abyste se mohli dostat do profesionálního týmu, musíte prokázat výjimečné schopnosti – což je naprosto stejné jako v případě profesionálních sportovců. Jedním z nejlepších se ale nestanete přes noc a talent rozhodně nestačí. Důležitá je píle, tvrdá dřina při trénování hry. Pokud máte rychlé reakce, strategické myšlení, jsou pro vás MOBA hry jako je League of Legends, nebo Dota 2. Jste-li raději pro více akce, máte na výběr z  titulů jako je CS:GO, nebo Call of Duty, ale mezi nejoblíbenější e-sporty patří i tolik oblíbený Fortnite! U karet se můžete věnovat Hearthstone. Důležité je být v dané hře jedním z nejlepších.

Kdo vydělává nejvíc? Profesionální hráč nebo sportovec?

Pokud se věnujete tomu, co vás baví, nebudou pro vás peníze na prvním místě. Je ovšem dobré být v obraze. Špičkoví sportovci si přijdou na velké peníze a mezi třemi nejlépe vydělávajícími jsou hned dva fotbalisté, Ronaldo a Messi. Ale ani profesionální hráči si nepřijdou zkrátka a do budoucna jejich výdělky porostou raketovou rychlostí. Klidně se věnujte e-sportům, pokud se v nich cítíte silnější než v běžném sportu! Jestli chcete něco s obrovskou popularitou a nebojíte se nějaké té rány a fyzické náročnosti, tak obdobný vzestup jako e-sporty zažívá také bojový sport MMA. U něj se očekává neustále rostoucí divácký zájem.

Kdo se nejvíce nadře?

Ať už se budete chtít stát profesionálním sportovcem, nebo hráčem, počítejte s tím, že se budete muset připravit i po fyzické a psychické stránce. I e-sportovci musí být v dobré kondici, aby bez úhony zvládli dlouhé turnaje, nebo nekonečné tréninky před obrazovkami. Sportovci se ale po fyzické stránce nadřou nejvíce a platí to pro všechny bez rozdílu.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz