Progameři › Rozlišení progamerů v CS2
Rozlišení progamerů v CS2
Na jakém rozlišení hrají progameři. 78 % z 1322 aktivních hráčů hraje na poměru 4:3, nejčastější rozlišení je 1280x960.
| Rozlišení | Hráčů | Podíl | Hrají tak například |
|---|---|---|---|
| 1280x960s1mple, dev1ce, ZywOo | 753 | 57 % | s1mple, dev1ce, ZywOo, donk, TeSeS |
| 1024x768NiKo, apEX, FalleN | 171 | 12,9 % | NiKo, apEX, FalleN, Stewie2K, Snax |
| 1920x1080ropz, Twistzz, STYKO | 120 | 9,1 % | ropz, Twistzz, STYKO, YEKINDAR, Magisk |
| 1280x1024dupreeh, coldzera, torzsi | 105 | 7,9 % | dupreeh, coldzera, torzsi, ScrunK, Brollan |
| 1440x1080Aleksib, Lekr0, byali | 47 | 3,6 % | Aleksib, Lekr0, byali, sdy, ImpressioN |
| 1152x864matys, TACO, fer | 38 | 2,9 % | matys, TACO, fer, emi, EmiliaQAQ |
| 1680x1050EliGE, freakazoid, Summer | 24 | 1,8 % | EliGE, freakazoid, Summer, HaZR, tahsiN |
| 1600x900HooXi, HS, isak | 9 | 0,7 % | HooXi, HS, isak, bibu, krii |
| 1280x800hampus, Jonji, Bubzkji | 7 | 0,5 % | hampus, Jonji, Bubzkji, julih, LeX |
| 1440x900guishorro, LETi, Geniuss | 6 | 0,5 % | guishorro, LETi, Geniuss, Sergiz, la3euka |
| 1600x1024karrigan, NBK-, jmqa | 5 | 0,4 % | karrigan, NBK-, jmqa, Peeping, sanc |
| 1280x980Noktse, arki, Owen$inhoM | 3 | 0,2 % | Noktse, arki, Owen$inhoM |
| 1280x720nk4y, KUN, z1Nny | 3 | 0,2 % | nk4y, KUN, z1Nny |
| 1350x1080w1, TEKO, DreaM- | 3 | 0,2 % | w1, TEKO, DreaM- |
| ostatní | 28 | 2,1 % |
Poměr stran
| Poměr stran | Hráčů | Podíl | Hrají tak například |
|---|---|---|---|
| 4:3NiKo, s1mple, dev1ce | 1017 | 77,9 % | NiKo, s1mple, dev1ce, apEX, ZywOo |
| 16:9ropz, Twistzz, STYKO | 134 | 10,3 % | ropz, Twistzz, STYKO, YEKINDAR, Magisk |
| 5:4dupreeh, coldzera, torzsi | 109 | 8,4 % | dupreeh, coldzera, torzsi, ScrunK, Brollan |
| 16:10EliGE, hampus, guishorro | 40 | 3,1 % | EliGE, hampus, guishorro, freakazoid, Summer |
| 3:2exit, destiny, 1962 | 5 | 0,4 % | exit, destiny, 1962, anarkez, faydett |
Roztažení obrazu
| Roztažení obrazu | Hráčů | Podíl | Hrají tak například |
|---|---|---|---|
| StretchedNiKo, s1mple, dev1ce | 1039 | 85,4 % | NiKo, s1mple, dev1ce, karrigan, apEX |
| Black barsStewie2K, Snax, shox | 123 | 10,1 % | Stewie2K, Snax, shox, Kjaerbye, electroNic |
| Nativeropz, HooXi, magixx | 55 | 4,5 % | ropz, HooXi, magixx, Grim, ceh9 |
eDPI = DPI × citlivost ve hře. Čím menší číslo, tím víc musíte myší pohnout.

