Poznejte nejlepší hráče CS všech dob

Existuje spousta pozoruhodných hráčů CS, ale jen někteří z nich si zaslouží být na seznamu legend a tento seznam by neměl být založen na individuálních statistikách. Pouze proto, že někteří hráči jsou dobří, nemusí nutně znamenat, že jsou legendami. Jakousi Síň slávy si zaslouží především hráči, kteří na tuto hru měli zásadní vliv.

GeT_RiGhT 

Christoper „GeT_RiGhT“ Alesund je profesionální hráč Counter-Strike ze Švédska. Aktivně hraje tuto hru od roku 2003. Profesionální scéna CS: GO začala v roce 2013 a hned se stal nejlepším i v jejích úplných začátcích, přičemž získal první místo v letech 2013 a 2014. GeT_RiGhT je známý jako nejlepší číhající hráč ve hře. Komunita CS: GO o něm měla toto rčení:

"Pokud nevíš, kde je Get_RiGhT, prostě se otoč"

Mnohokrát byl obviněn z podvádění kvůli obrovskému množství zabití skrz kouř a zdi. Dokonce připustil, že používal cheat zvaný „publikum“. V LAN turnajích neustále míří přes zdi a čeká, až dav zareaguje. Pokud uslyší reakci, někoho má pravděpodobně na mušce, takže jen střílí dál.

Jediný tým, za který hrál, je Ninjas in Pyjamas, také známý jako NiP. S nimi dosáhl 5 velkých finále a dokonce vyhrál jeden hlavní mistrovský titul. Get_RiGhT v současné době hraje za tým Dignitas se svými starými spoluhráči ze soupisky NiP.

Sha_Guar

Griffin Benger je světu nejznámější jako „flush_entity“, vítěz výhry v milionech dolarů hraním online pokerových turnajů u více stolů a loni šampiónem EPT v Berlíně, ale rodák z Toronta byl kdysi známý pod přezdívkou "shaGuar" a byl idolem fanoušků Counter-Strike po celém světě, jako jeden z největších profesionálních hráčů v Severní Americe.

Spolu s vítězstvím v CPL a WEG šampionátu dokázal shaGuar zaznamenat tři nejlepší umístění na všech největších turnajích své doby (CPL, WCG, ESWC, WSVG a WEG), což pomohlo jeho týmům nashromáždit výhry o hodnotě více než 284 000 $. ShaGuar, známý jako jeden z nejvíce okázalých a nepotlačitelně sebevědomých hráčů ve hře, byl hybnou silou týmu zEx, který zpochybňoval severoamerickou hegemonii týmu Team3D.

Později se ShaGuar stala jednou ze zbraní v arzenálu experimentálního týmu NoA, který spojil severoamerické a evropské hráče, aby úspěšně zaznamenal dva nejlepší záběry back-to-back na zimních akcích CPL a vyhráli druhý ze spodní řady, což je výkon, kterého nikdy předtím nikdo nedosáhl. Hvězdný odstřelovač zakončil významnou část své kariéry v CS hraní s Team3D, čímž oživil stárnoucí tým při posledním pokusu uzmout velké vítězství na jednom z hlavních turnajů.

V roce 2015 se ovšem rozhodl skončit s profesionálním eSportem, aby se mohl naplno věnovat pokeru. V roce 2016 dosáhl na 7. Místo na WSOP, zaznamenal také řadu úspěchů na velkých akcích, kam se může každý kvalifikovat každý. Což je přesně způsob, jak se na ně dostal i Sha_Guar v důchodu.

Olofmeister – "Clutch Master"

Pokud má někdo na tuto hru zásadní vliv, je to určitě Olof „olofmeister“ Kajbjer Gustafsson. Counter-Strike hraje od roku 2010. S týmem fnatic vyhrál 2 hlavní tituly v roce 2015 a byl také nejlepším hráčem na seznamu nejlepších 20 hráčů CS: GO v daném roce. Ostatní hráči však také vyhráli hlavní tituly a nejsou považováni za legendy. Pojďme to vyjasnit. Čím se liší olofmeitser?

V semifinále Major ESL One Kolín nad Rýnem 2014 olofmeister úspěšně zabránil porážce, když hořel v Molotovově koktejlu. V CS: GO je dokonce jedno trvalé graffiti, jehož jediným účelem je připomenout tento okamžik. Graffiti lze najít v oblasti B na nadjezdu.

Pokud si myslíte, že to je vše, mýlíte se. Olofmeister získal ještě další graffiti, které  byly věnováno přímo jemu. Toto graffiti je také trvalé a ve hře ho najdete i nyní.

Je to značka „zákaz lezení“ a pravděpodobně si právě teď myslíte: Co udělal aby se tam ta značka dostala?

Ve čtvrtfinále Dreamhack Winter 2014 prohrával fnatic proti LDLC Gaming v poločase 12-3. Ve druhé polovině dokonce prohráli pistolový souboj, ale olofmeisterovi se podařilo věci otočit. Fnatic vytvořil tříčlennou lidskou věž v místě A na nadjezdu. Olofmeister byl na vrcholu a jasně viděl všechny klíčové oblasti kolem mapy. Soupeř s tím nemohl nic udělat, protože na ně dokázal vystřelit jen během několika prvních sekund kola.

Fnatic byl bohužel z tohoto turnaje diskvalifikován a „boosting“ byl na profesionální scéně nadobro zakázán. Je to naprosto nespravedlivé, protože to před tím zápasem nebylo zakázáno a neudělali nic špatného ani proti předpisům. LDLC nakonec vyhrál celý turnaj.Vyhledat server

: Vyhledat server

Nepřehlédněte

21.2 2017 Zdravím vás, som nový správca databáze. Databáza CS:1.6 optimalizovaná servery, ktoré nespĺňajú podmienky boli vymazané.

Nejčastější chyby kterých se dopouštíte při přidávání herních serverů do databáze nonsteam.cz